Оқушылардың кезекті демалысында

Күзгі каникул кезінде оқушылардың күндізгі бос уақытын ұйымдастыру, шығармашылық талаптарын дамыту, азаматтық айқындаманы қалыптастыру, жалпы мәдениетті, салауатты өмір салтын насихаттау мақсатында баянауыл ЖОББМ нің 2 «а» сынып жетекшісі Рахима Хасанқызы оқушыларымен бірге Қ.И.Сәтбаев мемориалдық музейіне саяхат жасады. Музейдің экспозиция залында ғалымның артында қалған экспонаттарымен танысып, рухани азық ала білген балалар мұғалімге ғалымның өмірі мен тарихы және еңбегі жайында өз білгендерін айтып жарысып жатты. Осындай тәуелсіз еліміздің білімді де алғыр жастары болашақтың алтын діңгегі боларына сенімдіміз.

z1

z2